GARDENA - zavlažovač Aqua S + zavlažovací hodiny - akce "C", 18701-34

Kód: ZP-01501
Neohodnoceno
1 647,10 Kč
Momentálně nedostupné

Detailní informace

Detailní popis produktu

S GARDENA čtyřplošným postřikovačem Aqua S se zavlažovacími hodinami máte vždy kontrolu nad tím, kdy a jak dlouho je nutné zavlažovat trávník. Užijte si každý kousek léta. Aqua S důsledně zajišťuje rovnoměrné zavlažování díky precizní práci jeho rozprašovacích trysek, které zabraňují tvorbě kaluží.
Kombinace zavlažovače Aqua S a zavlažovacích hodin vám ušetří spoustu času, které můžete využít na jiné aktivity. Čtyřplošný zavlažovač je vhodný pro plochu 90 až 220 m?. Obsluha zavlažovače Aqua S a zavlažovacích hodin jsou také snadné. Zavlažovací hodiny si přímo napojíte mezi váš vodovodní kohoutek a hadici se zavlažovačem. Jednoduchým pootočením kolečka nastavíte na zavlažovacích hodinách požadovaný čas mezi 5 a 120 minutami. Pokud chcete změnit dosah zavlažovače Aqua S, proveďte to pomocí oranžového posuvníku s možností od 7 do 17 metrů. Můžete také nastavit, zda bude zavlažována pouze jedna strana. Maximální šířka postřiku zavlažovače Aqua S činí 13 metrů.
Zavlažovač GARDENA má pečeť Made in Germany a je vyroben z nejkvalitnějších materiálů; také díky tomu nabízí výrobce záruku v trvání 5 let. Čištění je také velmi jednoduché. Kovový filtr umístěný v přípojce funguje jako sítko, ve kterém se zachytávají nečistoty. Otočte jím a vyjměte filtr, který jednoduše opláchnete pod tekoucí vodou. Čisticí jehla umístěná ve šroubovacím uzávěru na druhé straně pomáhá čistit usazeniny vodního kamene na rozprašovacích tryskách.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zavlažování
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: